Pse na zgjodhet ne?

Jiangsu Kaimengrui Pump Industry Co, Ltd  ishte themeluar në 2010.It e vendosur në lindje të Kinës, qyteti Xuzhou, Jiangsu Province.It mbulon një sipërfaqe prej 13320 metra katrorë. Si një prodhues dhe eksportues i specializuar për pompat diafragmës, produktet tona janë në demond lartë domesticly dhe produktet janë eksportuar në 40 vende të huaja. ne jemi të specializuar në prodhimin e llojeve të ndryshme të pompave pneumatike të diafragmës, të cilat janë bërë nga aliazh alumini, çeliku inox dhe polypropylene, gize ...

stabilitetin e produktit dhe cilësinë e shërbimit!

Ne jemi një nga prodhuesit më të madh

produktet e paraqitura

Ne e kemi bërë projekte.

Kontrolloni projektin tonë.

Advanteges tona

 • Të gjitha llojet e produkteve pompë

  Pasur në shumëllojshmëri

  Të gjitha llojet e produkteve pompë

 • Ju mund të marrin produktet brenda 30 ditëve

  ofrimit të shpejtë

  Ju mund të marrin produktet brenda 30 ditëve

 • Quality para-shitjes dhe pas shitjes shërbimi, kontaktoni 24

  cilësia e Shërbimit

  Quality para-shitjes dhe pas shitjes shërbimi, kontaktoni 24