Контактирајте не

Jiangsu Kaimengrui пумпа индустрија копродукции, Ltd

адреса

Индустриска развојна зона, ПЕИ округот, градот Xuzhou, Jiangsu провинција, Кина

Е-пошта

телефон

+86 17772266461

Whatsapp

+86 17772266461

Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас