за нас

213140957

Jiangsu Kaimengrui пумпа индустрија копродукции, Ltd е основана во 2010 година Тоа се наоѓа во источниот дел на Кина, град Xuzhou, Jiangsu покраината. Тоа зафаќа површина од 13320 метри квадратни. Како стручно производител и извозник на дијафрагмата пумпи, нашите производи се со висок demond domesticly и производи се извезуваат во 40 странски земји.

ние сме специјализирани за производство на различни видови на пневматски дијафрагмата пумпи, кои се направени од легура на алуминиум, не'рѓосувачки челик и полипропилен, леано железо.

имаме 200 добро обучен персонал, не помалку од 20 техничари. Ние се обидуваме се потрудиме да се исполнат барањата на секој клиент.

Повелете посетете не!