Зошто да не одберете нас?

Jiangsu Kaimengrui пумпа индустрија копродукции, Ltd  е основана во 2010.It кој се наоѓа во источниот дел на Кина, град Xuzhou, Jiangsu Province.It зафаќа површина од 13320 метри квадратни. Како стручно производител и извозник на дијафрагмата пумпи, нашите производи се со висок demond domesticly и производи се извезуваат во 40 странски земји. ние сме специјализирани за производство на различни видови на пневматски дијафрагмата пумпи, кои се направени од легура на алуминиум, не'рѓосувачки челик и полипропилен, леано железо ...

стабилноста на производот и квалитетот на услугите!

Ние сме една од најголемите производители

Избрана производи

Ние го направивме проекти.

Проверете го нашиот проект.

нашите Advanteges

 • Сите видови на пумпа производи

  Богата со Разновидноста

  Сите видови на пумпа производи

 • Можете да добиете на производи во рок од 30 дена

  брза испорака

  Можете да добиете на производи во рок од 30 дена

 • Квалитет пред-продажба и по продажбата на услугата, обратете се 24

  квалитетот на услугите

  Квалитет пред-продажба и по продажбата на услугата, обратете се 24